Sjezd mládeže 2021

od | 05.09.2021 | Ústředí ČCE

Mládežníci, přijměte pozvání na celocírkevní evangelický sjezd, který se koná na konci září v jihočeském městě Táboře.


Základní informace

Rádi bychom Vám připomněli letošní Sjezd (nejen) evangelické mládeže, který proběhne v termínu 24. – 26. září 2021 v krásném městě Táboře. Téma sjezdu zní: (Ne)přátel se nelekejme, na množství nehleďme. Sjezd se ponese v duchu společenství a historického odkazu místa konání. Tématem se také symbolicky připojujeme k celocírkevnímu tématu roku, kterým je Společenství.

Více informací o sjezdu

Přihlašování

Situace se letos dramatizuje a z organizačních důvodů by nám velice pomohla včasná registrace účastníků (kvůli pronájmům prostor, oslovení účinkujících, přípravám hygienických opatření apod.).
Přihlásíte-li se včas (do 9. září a přijetí platby do 14. září 2021), obdržíte slevu za včasné přihlášení. Mládežníci, neváhejte! Vyrazte na sraz a vemte s sebou své kamarády, spolužáky či známé.

Vyplnit přihlášku na sjezd

Program sjezdu

Program sjezdu bude více zaměřen na mladší mládež (12-17 let) s tím, že i starší účastníci (18-99 let) si zajisté bez problému najdou své favority v programu. Účastníci se mohou těšit na koncerty, divadlo, přednášky, workshopy a dílny, ale i duchovní programy, ranní chvály a modlitby Taizé.
Nebude chybět ani doprovodný program v podobě sportů, kaváren, čajovny, prostoru ticha a mnohého dalšího.

Leták akce 

Pro Vaši informaci přikládáme leták akce, který naleznete v pdf příloze.

Leták sjezdu naleznete zde 

Upozornění

Sjezdové logo 2021

Sjezdové logo 2021
[Oddělení mládeže] © Českobratrská církev evangelická

V současné době neočekáváme, že by koronavirus konání akce narušil. Nemůžeme však zcela vyloučit, že takové opatření bude vydáno. V takovém případě bychom vás informovali o dalším vývoji.
Věříme, že letošní ročník nic nepřekazí a společně strávíme příjemný víkend. Těšíme se, že se i tentokrát sejdeme v hojném počtu. Tak tedy na viděnou v Táboře!

Za Ústřední církevní kancelář zdraví
Alena Podrazilová
vedoucí oddělení mládeže