Biblická hodina obnovena

od | 03.10.2021 | Sborová oznámení

Se začátkem měsíce října obnovujeme pravidelné biblické hodiny pro dospělé. Budeme se na Vás těšit každou středu v 19:00 hodin na faře v Prusinovicích.


Začínáme

Vážení přátelé,
podzimní a zimní středeční večery budou v našem sboru patřit biblickým hodinám pro dospělé. Proto Vás vyzýváme: „udělejte si čas a doražte.“
V Božím Slově budeme hledat odpovědi na otázky, kterými se v našich životech zabýváme. Společně zjistíme, jak je biblické poselství aktuální a nadčasové.

Biblická hodina

Biblická hodina – ilustrační foto
[Cassidy Rowell] © Unsplash.com

Forma

Budeme se scházet v prezenční formě na faře v Prusinovicích. V minulém roce, kdy jsme se kvůli řádění pandemie nemohli vídat tváří v tvář, jsme vyzkoušeli on – line podobu komunikace pomocí služby MEET.JIT.SI.
Dle ohlasů několika z Vás víme, že byste měli o tuto formu setkání i nadále zájem. Vaše přání je pro nás rozkazem, tudíž jsme připravili také on – line vysílání. Připojíte se kliknutím na následující odkaz v danou dobu.

Připojit se na on – line biblickou hodinu   

Po rozkliknutí tlačítka a přesměrování na službu MEET.JIT.SI zadejte vaše jméno, zapněte si mikrofon a webovou kameru a komunikaci zahajte kliknutím na tlačítko VSTOUPIT DO SETKÁNÍ.

Bible = kniha knih

Čtení Bible

Čtení Bible
[Alexandra Fuller] © Unsplash.com

Společně otevřeme knihu knih. Uděláme to proto, abychom porozuměli, že Bible tu není jen pro naši informaci, ale především pro naši transformaci.
Ano, biblické poselství dokáže měnit lidské životy – vždyť je to kniha inspirovaná živým Bohem.
Pokud dovolíme Pánu Bohu, aby nás vedl a odkrýval nám její poselství, stane se pro nás tato kniha něčím mnohem důležitějším než jen obyčejnou knihou. Tvůj vlastní příběh se stane jejím volným pokračováním.

Uvidíme se ve středu…